- ATB687M016
ATB687M016
Cornell Dubilier/Illinois Capacitor
SMD Aluminum Electrolytic Capacitor - 680uF ±20% - 16WVDC - +105°C - 10mm Dia x 10.2mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description