- 687ALG025MGBJ
687ALG025MGBJ
Cornell Dubilier/Illinois Capacitor
Aluminum Polymer Capacitor - 680uF ±20% - 25WVDC - +125°C - 10mm Dia x 12mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description