- 227AXZ016M
227AXZ016M
Cornell Dubilier/Illinois Capacitor
SMD Aluminum Electrolytic Capacitor - 220uF ±20% - 16WVDC - +105°C - 6.3mm Dia x 7.7mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description