- 187AVG050MGBJ
187AVG050MGBJ
Cornell Dubilier/Illinois Capacitor
Aluminum Polymer Capacitor - 180uF ±20% - 50WVDC - +125°C - 10mm Dia x 12mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description