- 157BPA025M
157BPA025M
Cornell Dubilier/Illinois Capacitor
Axial Aluminum Electrolytic Capacitor - 150uF ±20% - 25WVDC - +85°C - 10mm Dia x 19mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description