- 106AXZ035M
106AXZ035M
Cornell Dubilier/Illinois Capacitor
SMD Aluminum Electrolytic Capacitor - 10uF ±20% - 35WVDC - +105°C - 5mm Dia x 5.4mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description