- 106AXZ025M
106AXZ025M
Cornell Dubilier/Illinois Capacitor
SMD Aluminum Electrolytic Capacitor - 10uF ±20% - 25WVDC - +105°C - 4mm Dia x 5.4mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description