1008CS-222XJ
Coilcraft
Ceramic Chip Inductors - SMD 2520 - 2200nH @ 7.9 MHz - Min Q 28 @ 50 MHz - SRF 160MHz - DCR 2.8ohms - Irms 280mA
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +