3020-16-0300-00-TR
CNC Tech
IDC Box Header - 0.100" (2.54mm) - 16 Positions - Low Profile - SMT - Nylon 9T - Flash Gold - Tape&Reel
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
CARTON 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +