ECLB60W-24S12
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 60W - 9-36 VDC Input - 12 VDC Output - 5A - 1.5kVDC Isolation - Through Hole - M2 Threaded Inserts ...
Description +
Isolated DC/DC Converter - 60W - 9-36 VDC Input - 12 VDC Output - 5A - 1.5kVDC Isolation - Through Hole - M2 Threaded Inserts - On/Off Pos Logic