ECLB60W-24D15
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 60W - 9-36 VDC Input - ±15 VDC Output - ±2A - 1.5kVDC Isolation - Through Hole - M2 Threaded Insert ...
Description +
Isolated DC/DC Converter - 60W - 9-36 VDC Input - ±15 VDC Output - ±2A - 1.5kVDC Isolation - Through Hole - M2 Threaded Inserts - On/Off Pos Logic