ECLB60W-24D12
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 60W - 9-36 VDC Input - ±12 VDC Output - ±2.5A - 1.5kVDC Isolation - Through Hole - M2 Threaded Inse ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Isolated DC/DC Converter - 60W - 9-36 VDC Input - ±12 VDC Output - ±2.5A - 1.5kVDC Isolation - Through Hole - M2 Threaded Inserts - On/Off Pos Logic