EC7BW-24S33NS
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 18W - 9-36 VDC Input - 3.3 VDC Output - 5.5A - 1.5kVDC Isolation - Through Hole - On/Off Neg Logic
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +