- EC7B-48S18
EC7B-48S18
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 10.8W - 36-75 VDC Input - 1.8 VDC Output - 6A - 1.5kVDC Isolation - 24-Pin DIP - On/Off Pos Logic
Description