- EC7AW-48D12
EC7AW-48D12
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 10W - Dual Output - 18-74 VDC Input - ±12 VDC Output - ±0.416A - 3kVDC Isolation - Through Hole - O ...
Description
Isolated DC/DC Converter - 10W - Dual Output - 18-74 VDC Input - ±12 VDC Output - ±0.416A - 3kVDC Isolation - Through Hole - On/Off Pos Logic