- EC7A-12S12
EC7A-12S12
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 10W - 9-18 VDC Input - 12 VDC Output - 0.835A - 1.5kVDC Isolation - 24-Pin DIP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description