- EC7A-12D15
EC7A-12D15
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 10W - Dual Output - 9-18 VDC Input - ±15 VDC Output - ±0.333A - 1.5kVDC Isolation - 24-Pin DIP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description