EC6AW-48S15NS
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 8W - 18-75 VDC Input - 15 VDC Output - 0.53A - 1.5kVDC Isolation - 24-Pin SMD - On/Off Neg Logic
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +