- EC6AW-24S15
EC6AW-24S15
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 8W - 9-36 VDC Input - 15 VDC Output - 0.53A - 1.5kVDC Isolation - 24-Pin DIP - On/Off Pos Logic
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description