- EC6AW-24S12S
EC6AW-24S12S
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 8W - 9-36 VDC Input - 12 VDC Output - 0.666A - 1.5kVDC Isolation - 24-Pin SMD - On/Off Pos Logic
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description