EC6AW-110S33N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 8.25W - 43-160 VDC Input - 3.3 VDC Output - 2.5A - 3kVDC Isolation - Through Hole - On/Off Neg Logi ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC/DC Converter - 8.25W - 43-160 VDC Input - 3.3 VDC Output - 2.5A - 3kVDC Isolation - Through Hole - On/Off Neg Logic