- EC6AW-110D12
EC6AW-110D12
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 10W - Dual Output - 43-160 VDC Input - ±12 VDC Output - ±0.416A - 3kVDC Isolation - Through Hole - ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description
Isolated DC/DC Converter - 10W - Dual Output - 43-160 VDC Input - ±12 VDC Output - ±0.416A - 3kVDC Isolation - Through Hole - On/Off Pos Logic