- EC5SBW-24S33
EC5SBW-24S33
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 25W - 9-36 VDC Input - 3.3 VDC Output - 7.5A - 1.5KVdc Isolation - Through Hole - On/Off Pos Logic
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description