- EC5BW-24D12T
EC5BW-24D12T
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 15W - Dual Output - 9-36 VDC Input - ±12 VDC Output - ±0.625A - Through Hole - Remote On/Off
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description