- EC5BU-24S33T
EC5BU-24S33T
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 13.2W - 18-36 VDC Input - 3.3 VDC Output - 4A - Through Hole - Remote On/Off
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description