- EC5BU-12S33A
EC5BU-12S33A
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 13.2W - 9-18 VDC Input - 3.3 VDC Output - 4A - Through Hole - Output Adj ±10%
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description