- EC5BE12AT
EC5BE12AT
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 15W - 18-36 VDC Input - 12 VDC Output - 1.25A - Through Hole - Output Adj ±10% - Remote On/Off
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description