EC4SBW-48D15N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 20W - 18-75 VDC Input - ±15 VDC Output - ±0.66A - Through Hole - On/Off Neg Logic
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +