EC4SAW-48S15N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 6W - 18-75 VDC Input - 15 VDC Output - 0.4A - 3kVDC Isolation - 8-Pin SIP - Remote On/Off
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +