EC4SAW-24S33HN
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 5W - 9-36 VDC Input - 3.3 VDC Output - 1.5A - 3kVDC Isolation - 8-Pin SIP - On/Off Neg Logic
Description +