EC4SAW-24D15N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 6W - Dual Output - 9-36 VDC Input - ±15 VDC Output - ±0.2A - 3kVDC Isolation - 8-Pin SIP - Remote O ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC/DC Converter - 6W - Dual Output - 9-36 VDC Input - ±15 VDC Output - ±0.2A - 3kVDC Isolation - 8-Pin SIP - Remote On/Off