- EC4BU-24S15A
EC4BU-24S15A
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 10W - 18-36 VDC Input - 15 VDC Output - 0.666A - Through Hole - Output Adj ±10%
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description