- EC4AW12H
EC4AW12H
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 5.6W - 18-72 VDC Input - 12 VDC Output - 470mA - 3 kVDC Isolation - Encapsulated - Plastic DIP Pack ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description
Isolated DC/DC Converter - 5.6W - 18-72 VDC Input - 12 VDC Output - 470mA - 3 kVDC Isolation - Encapsulated - Plastic DIP Package