- EC4AB15HMT
EC4AB15HMT
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 5.7W - 18-36 VDC Input - ±15 VDC Output - ±190mA - 1.5 kVDC Isolation - Encapsulated - Copper DIP P ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Isolated DC/DC Converter - 5.7W - 18-36 VDC Input - ±15 VDC Output - ±190mA - 1.5 kVDC Isolation - Encapsulated - Copper DIP Package - Remote On/Off