- EC4A15MS
EC4A15MS
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 6W - Dual Output - 18-36 VDC Input - ±15 VDC Output - ±200mA - 500 VDC Isolation - Encapsulated - C ...
Description
Isolated DC/DC Converter - 6W - Dual Output - 18-36 VDC Input - ±15 VDC Output - ±200mA - 500 VDC Isolation - Encapsulated - Copper SMD Package