- EC4A15HM
EC4A15HM
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 6W - Dual Output - 18-36 VDC Input - ±15 VDC Output - ±200mA - 1.5 kVDC Isolation - Encapsulated - ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description
Isolated DC/DC Converter - 6W - Dual Output - 18-36 VDC Input - ±15 VDC Output - ±200mA - 1.5 kVDC Isolation - Encapsulated - Copper DIP Package