- EC4A12HS-E
EC4A12HS-E
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 6W - 18-36 VDC Input - 12 VDC Output - 500mA - 3 kVDC Isolation - Encapsulated - Plastic SMD Packag ...
Description
Isolated DC/DC Converter - 6W - 18-36 VDC Input - 12 VDC Output - 500mA - 3 kVDC Isolation - Encapsulated - Plastic SMD Package