- EC4A12HM
EC4A12HM
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 6W - 18-36 VDC Input - 12 VDC Output - 500mA - 1.5 kVDC Isolation - Encapsulated - Copper DIP Packa ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description
Isolated DC/DC Converter - 6W - 18-36 VDC Input - 12 VDC Output - 500mA - 1.5 kVDC Isolation - Encapsulated - Copper DIP Package