- EC3SB-48D12S
EC3SB-48D12S
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 15W - Dual Output - 36-75 VDC Input - ±12 VDC Output - ±0.625A - 1.5 kVDC Isolation - Remote On/Off ...
Description
Isolated DC/DC Converter - 15W - Dual Output - 36-75 VDC Input - ±12 VDC Output - ±0.625A - 1.5 kVDC Isolation - Remote On/Off - Encapsulated - SMD