- EC3SB-12S33
EC3SB-12S33
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 13.2W - 9-18 VDC Input - 3.3 VDC Output - 4A - 1.5 kVDC Isolation - Remote On/Off - Encapsulated - ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description
Isolated DC/DC Converter - 13.2W - 9-18 VDC Input - 3.3 VDC Output - 4A - 1.5 kVDC Isolation - Remote On/Off - Encapsulated - Through Hole