- EC3SB-12S15
EC3SB-12S15
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 15W - 9-18 VDC Input - 15 VDC Output - 1A - 1.5 kVDC Isolation - Remote On/Off - Encapsulated - Thr ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description
Isolated DC/DC Converter - 15W - 9-18 VDC Input - 15 VDC Output - 1A - 1.5 kVDC Isolation - Remote On/Off - Encapsulated - Through Hole