EC3SAW-24D12HP
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 3W - 9-36 VDC Input - ±12 VDC Output - ±0.125A - 3 kVDC Isolation - 8 Pin SIP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +