- EC3SA-24S15
EC3SA-24S15
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 3W - 18-36 VDC Input - 15 VDC Output - 200mA - Encapsulated - SIP Package
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description