- EC3SA-12S33N
EC3SA-12S33N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 2.3W - 9-18 VDC Input - 3.3 VDC Output - 700mA - Under Voltage Protect - Encapsulated - SIP Package
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description