- EC3AW12HMS
EC3AW12HMS
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 3W - 18-72 VDC Input - 12 VDC Output - 250mA - 1.5 kVDC Isolation - Encapsulated - 24 Pin Copper SM ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Isolated DC/DC Converter - 3W - 18-72 VDC Input - 12 VDC Output - 250mA - 1.5 kVDC Isolation - Encapsulated - 24 Pin Copper SMD Package