- EC2SBW-48S15
EC2SBW-48S15
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 10W - 18-75 VDC Input - 15 VDC Output - 0.666A - Encapsulated - Through Hole - On/Off Pos Logic
Description