- EC2SB-24D15
EC2SB-24D15
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 10W - 18-36 VDC Input - ±15 VDC Output - ±0.333A - Encapsulated - Through Hole
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description