- EC2SA12NH
EC2SA12NH
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 2W - 12 VDC Input - 12 VDC Output - 167mA - 3kVDC Isolation - 7-Pin SIP Package
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description