- EC2SA-12D15
EC2SA-12D15
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 2W - Dual Output - 9-18 VDC Input - ±15 VDC Output - ±67mA - 1.5kVDC Isolation - Remote On/Off - 8- ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Isolated DC/DC Converter - 2W - Dual Output - 9-18 VDC Input - ±15 VDC Output - ±67mA - 1.5kVDC Isolation - Remote On/Off - 8-Pin SIP