- CQE50W-48S24
CQE50W-48S24
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 50W - 18-75 VDC Input - 24 VDC Output - 2.08A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Isolated DC-DC Converter - 50W - 18-75 VDC Input - 24 VDC Output - 2.08A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic